CUKIER KOKOSOWY
W EKOLOGICZNYCH SŁODYCZACH

To jeden z surowców, który sprawia, że nasze
krówki są wyjątkowe. Jest ekologiczny i ma najwięcej minerałów i witamin ze wszystkich rodzajów cukru, a przy tym zawiera np. więcej potasu niż banany. Jego smak jest bardzo łagodny, aksamitny i przyjemnie karmelowy (choć niektórzy mówią o kokosie). Dodatkową jego zaletą jest duża zawartość witamin grupy B i witaminy C, 
a naturalnie występujące w nim enzymy, spowalniają wchłanianie cukru do krwi. Jednocześnie jest nierafinowany i nie zawiera sztucznych barwników.

KONTAKT Z NAMI

ADRES:

Me Gusto Sp. z o.o.
ul. Bałtycka 4A/3,
81-707 Sopot, Polska


BIURO:
ul. Loteryjki 46D,
01-937 Warszawa, Polska

Founder/CEO:
Iwona Kasica
mail: iwona.kasica@megusto.com.pl

KONTAKT:

Sales Poland:
Sylwia Lewandowska
mail: sylwia.lewandowska@megusto.com.pl
tel.: +48 533 373 706

Export Department:
Ewa Wilusz:
mail: ewa.wilusz@megusto.com.pl
tel: +48 533 332 961
Piotr Grochowski
mail: piotr.grochowski@megusto.com.pl

Logistic:
Ewa Kryszkiewicz
mail: ewa.kryszkiewicz@megusto.com.pl
tel: +48 533 322 028

E-Shop:
Joanna Kot
mail: joanna.kot@megusto.com.pl
tel: +48 690 105 333

Me gusto Sp. z o.o., Bałtycka 4 a m. 3, 81-707 Sopot, Poland, NIP: 5252605509, KRS 536651, Regon 360465289,
Kapitał zakładowy: 12 255 000 zł

EKOLOGICZNE SŁODYCZE

Nasza przygoda zaczęła się w roku 2017, kiedy światło dzienne ujrzały pierwsze wegańskie i ekologiczne krówki o smaku toffi i kakao.
Szturmem zdobyły serca konsumentów, a my stworzyliśmy kolejne smaki, których na dzisiaj jest aż 6.
Wegańskie, oparte na mleku kokosowym i cukrze kokosowym, bez glutenu i na składnikach pochodzących wyłącznie z upraw ekologicznych.
Copyright 
Me Gusto
Powered by
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram