Odpoczywaj na zdrowie!

Odpoczywaj.

Lato. Słońce. Upał. Morze. Góry. Na upragnione wakacje czekamy cały rok!  Odpocząć nie da się na zapas. Ale wakacje to odpowiedni czas, żeby się zregenerować i zapomnieć o codziennych wyzwaniach. Możemy wówczas zauważyć to, na co w ciągu roku brakuje nam czasu: piękno przyrody i jej dobroczynny wpływ na nasze samopoczucie. Możemy dać sobie czas na zachwyty, na które w codziennym pędzie nie ma miejsca.

Dobry odpoczynek w pięknym otoczeniu nie tylko przynosi ulgę przeciążonemu organizmowi, ale też poprawia kreatywność i wydajność, a także po prostu sprawia przyjemność i zwiększa apetyt na życie.

Kiedy jesteśmy zmęczeni i przepracowani, ten apetyt maleje, a my stajemy się rozdrażnieni. Gdy pracujemy intensywnie, w naszym organizmie wydzielają się hormony stresu. Jeśli stres jest krótkotrwały, działają pobudzająco i motywująco. Dodają energii. Jeśli jednak praca powoduje silne i długotrwałe napięcia, uwalniająca się adrenalina i kortyzol mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Mogą prowadzić do chorób układu krążenia, spowodować problemy jelitowe, a  także skutkować depresją i zaburzeniami lękowymi.

Dlatego o odpoczynku warto pamiętać cały rok. Po dwóch tygodniach słonecznych, udanych wakacji warto kontynuować mądre odpoczywanie. Dać sobie czas na codzienne przyjemności - na realizację pasji, na spacer po lesie lub choćby słodkie leniuchowanie z książką, bądź dobrym filmem. To będzie najlepsza i najtańsza inwestycja w swoje zdrowie. W chwilach relaksu warto sprawić sobie dodatkowo małą przyjemność. Na wycieczkę do lasu polecamy kulki kokosowe słodzone daktylami, a podczas słodkiego leniuchowania, można sięgnąć po aksamitny krem kakaowo-pistacjowy lub wafle nadziewane kremem orzechowym. Ale każdy, kto poznał słodycze Super Fudgio może dokonać jeszcze innego wyboru☺.

 

superfudgio odpoczywaj na zdrowie!

Następny wpis

Podobał ci się ten wpis? Podaj go dalej 

Sharing is caring

NEWSLETTER

Bądźmy w kontakcie. Otrzymuj rabaty i info o nowościach.
ADRES:
Me Gusto Sp. z o.o.
ul. Bałtycka 4A/3,
81-707 Sopot, Polska

BIURO:
ul. Loteryjki 46D,
01-937 Warszawa, Polska

Founder/CEO:
Iwona Kasica
mail: iwona.kasica@megusto.com.pl
KONTAKT:

Dział handlowy – Polska:
Sylwia Lewandowska
mail: sylwia.lewandowska@megusto.com.pl
tel.: +48 533 373 706

Dział eksportu:
Ewa Bartnicka:
mail: ewa.wilusz@megusto.com.pl
tel: +48 533 332 961

Paulina Policewicz:
mail: paulina.policewicz@megusto.com.pl
tel: +48 794 440 706

Logistyka:
Ewa Kryszkiewicz
mail: ewa.kryszkiewicz@megusto.com.pl
tel: +48 533 322 028

E-Shop:
mail: kontakt@superfudgio.com
tel. +48 690 105 333
Me gusto Sp. z o.o., Bałtycka 4 a m. 3, 81-707 Sopot, Poland, NIP: 5252605509, KRS 536651, Regon 360465289,
Kapitał zakładowy: 12 255 000 zł

EKOLOGICZNE SŁODYCZE

Nasza przygoda zaczęła się w roku 2017, kiedy światło dzienne ujrzały pierwsze wegańskie i ekologiczne krówki o smaku toffi i kakao.
Szturmem zdobyły serca konsumentów, a my stworzyliśmy kolejne smaki, których obecnie jest 10.
Wegańskie, oparte na mleku kokosowym i cukrze kokosowym, bez glutenu i na składnikach pochodzących wyłącznie z upraw ekologicznych.
Copyright © Me Gusto  Polityka Prywatności
Powered by
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram