gotujwstylueko.pl nr 16.

Me Gusto: Super Krówka i Super Fudgio

Słodycze wegańskie, bez glutenu i oczywiście ekologiczne! Do niedawna, mimo ogromnego zaopatrzenia, w sklepach wciąż było problemem znalezienie słodyczy, które będą zdrowsze, a zarazem pyszne. Wyzwanie, by stworzyć coś takiego, podjęła Iwona Kasica i jej firma Me Gusto.

Wielomiesięczne prace nad recepturami pozwoliły uzyskać wyśmienite produkty, które są wyjątkowe na światowym rynku słodyczy.  Tak powstały marki Super Krówka i Super Fudgio.

MAMY PATENT NA KRÓWKI!

Flagowym produktem Super Krówki są… krówki. Dostępne są aż w 7 smakach – kakao, kokos, toffi, banan, truskawka, żurawina i mega mocny imbir. Wszystkie są bezmleczne (oparte na proszku kokosowym i cukrze kokosowym), nie mają alergenów, glutenu, oleju palmowego. Jeszcze jedną unikalną cechą w przypadku krówek, jest fakt, że ich receptura jest całkowicie autorska, co potwierdza fakt, że Me Gusto jako twórca i autor tych wyjątkowych słodkości posiada na nie patent. Słodycze Super Fudgio oparte są wyłącznie na certyfikowanych składnikach pochodzących z upraw ekologicznych. Mają za to dużo cennych surowców, m.in.: błonnik z akacji, białko słonecznika. Są przyjazne dla Wegan, ale także dla osób z nietolerancją glutenu, laktozy oraz kazeiny.

„FREE FROM”
Co istotne, w procesie produkcji Super Fudgio udało się wyeliminować niezwykle szkodliwy dla zdrowia utwardzony olej palmowy, syrop glukozowo - fruktozowy i inne „polepszacze”.

Ale asortyment producenta słodyczy, któremu przyświeca idea free from (wolne od – w domyśle: wszystkiego, co nie jest wegańskie i odpowiednie dla ludzi z nietolerancjami pokarmowymi) nie kończy się na krówkach. W ofercie znaleźć można również bakalie, kremy w tubkach i słoikach, czekolady, batony, draże, płatki i poduszeczki śniadaniowe, czy serię NO ADDED SUGAR słodzoną ekologicznym erytrytolem.

NASZ SUKCES MÓWI SAM ZA SIEBIE
Marka pomimo krótkiego czasu istnienia podbiła nie tylko rynek polski, ale i zagraniczny. Produkty Super Fudgio dostępne są w Bułgarii, Niemczech, Francji, Szwecji, Danii, Finlandii, Chorwacji, Rosji, Czechach, Norwegii, a nawet w Afryce Południowej. Co więcej – weszły do jednej z największych sieci supermarketów w Wielkiej Brytanii, jakim jest ASDA

JAKOŚĆ MA ZNACZENIE!
Super Fudgio to gwarancja jakości, czego potwierdzeniem jest unijny certyfikat PL-EKO-09, tzw. zielony liść, który przyznawany jest firmom sprawdzonym i przyjaznym dla środowiska.
Krótko mówiąc - polecamy się wszystkim wegańskim łasuchom oraz tym, dla których to, co jedzą ma znaczenie!

Artykuł jest opublikowany w magazynie: gotujwstylueko.pl nr 16 Wiosna 2021

Poprzedni wpis

Podobał ci się ten wpis? Podaj go dalej 

Sharing is caring

NEWSLETTER

Bądźmy w kontakcie. Otrzymuj rabaty i info o nowościach.
ADRES:
Me Gusto Sp. z o.o.
ul. Bałtycka 4A/3,
81-707 Sopot, Polska

BIURO:
ul. Loteryjki 46D,
01-937 Warszawa, Polska

Founder/CEO:
Iwona Kasica
mail: iwona.kasica@megusto.com.pl
KONTAKT:

Dział handlowy – Polska:
Sylwia Lewandowska
mail: sylwia.lewandowska@megusto.com.pl
tel.: +48 533 373 706

Dział eksportu:
Ewa Bartnicka:
mail: ewa.wilusz@megusto.com.pl
tel: +48 533 332 961

Paulina Policewicz:
mail: paulina.policewicz@megusto.com.pl
tel: +48 794 440 706

Logistyka:
Ewa Kryszkiewicz
mail: ewa.kryszkiewicz@megusto.com.pl
tel: +48 533 322 028

E-Shop:
mail: kontakt@superfudgio.com
tel. +48 690 105 333
Me gusto Sp. z o.o., Bałtycka 4 a m. 3, 81-707 Sopot, Poland, NIP: 5252605509, KRS 536651, Regon 360465289,
Kapitał zakładowy: 12 255 000 zł

EKOLOGICZNE SŁODYCZE

Nasza przygoda zaczęła się w roku 2017, kiedy światło dzienne ujrzały pierwsze wegańskie i ekologiczne krówki o smaku toffi i kakao.
Szturmem zdobyły serca konsumentów, a my stworzyliśmy kolejne smaki, których obecnie jest 10.
Wegańskie, oparte na mleku kokosowym i cukrze kokosowym, bez glutenu i na składnikach pochodzących wyłącznie z upraw ekologicznych.
Copyright © Me Gusto  Polityka Prywatności
Powered by
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram