Słodycze bez cukru

Biały, tradycyjny cukier nie cieszy się dobrą sławą, nic więc dziwnego, że osoby dbające o zdrowie i dobrą kondycję sięgają po naturalne zdrowe zamienniki cukru, na przykład po daktyle i erytrol.

Daktyle

Daktyle w proszku zwane cukrem daktylowym mają doskonały słodki smak, ale przede wszystkim są źródłem  witaminy C, witamin z grupy B oraz potasu, żelaza, fosforu i magnezu. Mają działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne – a więc wykazują zdolność zapobiegania chorobom! 

superfudgio porady slodycze bez cukru daktyle

 

Erytrol

Z kolei Erytrol – zwany przez niektórych – najzdrowszym cukrem świata zyskuje coraz większą popularność. Zasłużenie! Jest zdecydowanie mniej kaloryczny od białego cukru (tylko 30 kcal w 100g) co powoduje, że jest świetnym wyborem dla osób dbających o zdrowie i  smukłą sylwetkę. W przeciwieństwie do białego cukru nie przyczynia się do powstania próchnicy, a przede wszystkim nie powoduje dolegliwości jelitowych. Energia, którą dostarcza erytrol nie wchłania się tak szybko, jak z cukrów prostych, a więc nie powoduje takich wyrzutów insuliny jak po zjedzeniu produktów z białym cukrem. Dzięki temu możemy uniknąć nagłych i szybkich spadków glukozy, a co za tym idzie nagłych napadów głodu. Jeśli Waszą słabą stroną jest podjadanie, erytrol może pomóc w walce  z tym nawykiem.  Winna nie jest Wasza wola, ale być może zbyt duże ilości białego cukru.

Nasze ekologiczne słodycze dla wegan nie zawierają białego cukru. Swą słodycz zawdzięczają naturalnymi substancjom słodzącym- takim jak sproszkowane daktyle, albo erytrol. Są dowodem na to, że rozpieszczając się pysznym smakiem, nie musimy zapominać o zdrowiu.

Podobał ci się ten wpis? Podaj go dalej

Sharing is caring

NEWSLETTER

Bądźmy w kontakcie. Otrzymuj rabaty i info o nowościach.
ADRES:
Me Gusto Sp. z o.o.
ul. Bałtycka 4A/3,
81-707 Sopot, Polska

BIURO:
ul. Loteryjki 46D,
01-937 Warszawa, Polska

Founder/CEO:
Iwona Kasica
mail: iwona.kasica@megusto.com.pl
KONTAKT:

Dział handlowy – Polska:
Sylwia Lewandowska
mail: sylwia.lewandowska@megusto.com.pl
tel.: +48 533 373 706

Dział eksportu:
Ewa Bartnicka:
mail: ewa.wilusz@megusto.com.pl
tel: +48 533 332 961

Paulina Policewicz:
mail: paulina.policewicz@megusto.com.pl
tel: +48 794 440 706

Logistyka:
Ewa Kryszkiewicz
mail: ewa.kryszkiewicz@megusto.com.pl
tel: +48 533 322 028

E-Shop:
mail: kontakt@superfudgio.com
tel. +48 690 105 333
Me gusto Sp. z o.o., Bałtycka 4 a m. 3, 81-707 Sopot, Poland, NIP: 5252605509, KRS 536651, Regon 360465289,
Kapitał zakładowy: 12 255 000 zł

EKOLOGICZNE SŁODYCZE

Nasza przygoda zaczęła się w roku 2017, kiedy światło dzienne ujrzały pierwsze wegańskie i ekologiczne krówki o smaku toffi i kakao.
Szturmem zdobyły serca konsumentów, a my stworzyliśmy kolejne smaki, których obecnie jest 10.
Wegańskie, oparte na mleku kokosowym i cukrze kokosowym, bez glutenu i na składnikach pochodzących wyłącznie z upraw ekologicznych.
Copyright © Me Gusto  Polityka Prywatności
Powered by
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram