SUROWCE - CZ

„Free From“ je myšlenka, která nás vedla od počátku naší existence a kterou jsme důsledně zaváděli tím, že vytváříme kvalitní, ale také chutné sladkosti. Zaměřujeme se na osoby s nesnášenlivostí určitých potravin, ale také na ty, pro které je složení produktů, které kupují, důležité.

 

#Chtěli jsme, aby sladkosti, které vyrábíme, mohli jíst lidé s nesnášenlivostí určitých potravin a lidé trpící celiakií, proto v našich produktech používáme bezlepkové suroviny.


#Protože složení našich produktů je pro nás nejdůležitější, všechny naše sladkosti jsou zcela bez palmového oleje škodlivého pro zdraví a životní prostředí.


#Vytváření sladkostí pro lidi, kteří trpí nesnášenlivostí laktózy a kaseinu bylo v našem sladkém podnikání jednou z největších výzev. Takto vznikly krówky a tyčinky, jejichž receptury jsou založené na kokosovém mléku.


#Super Fudgio - namísto nezdravého glukózo-fruktózového sirupu, který je považován za jednu z příčin obezity, má v sobě zdravý rýžový sirup, který obsahuje, mimo jiné, vitamíny skupiny B, příznivě ovlivňující nervový systém.


#Ve složení našich sladkostí nenajdete jakékoli živočišné suroviny, díky tomu naše sladkosti milují nejen lidi s nesnášenlivostí určitých potravin, ale každý, pro kterého je osud zvířat důležitý.


 #Naše suroviny pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství, které nepodléhá průmyslovým technikám - bez umělých hnojiv, postřiků, pesticidů a těžkých kovů - způsob pěstování udržuje přirozený vyvážený růstový cyklus, který respektuje přírodní prostředí.

 

COPYRIGHT © 2017 Me Gusto ALL RIGHTS RESERVED