O NAS - CZ

 

Naše historie začala v roce 2017, kdy první veganské a bio krówky s karamelovou a kakaovou příchutí uviděly světlo světa. Rychle si získaly srdce spotřebitelů a vytvořili jsme další příchutě, dnes jich je až 6. Veganské, na bázi kokosového mléka a kokosového cukru, bez lepku a z ingrediencí získaných výhradně z ekologického zemědělství.Dalším krokem při rozvoji značky bylo uvedení nových produktových kategorií, jako jsou krémy ve sklenicích, čokolády, tyčinky, krémy v kapsičkách, sušené ovoce v čokoládě, čokoládové dražé nebo snídaňové výrobky ve formě bio obilných polštářků a kukuřičných lupínků.

Všechny jsou certifikované jako bio, mají krátké složení srozumitelné pro spotřebitele, jsou veganské a bezlepkové. Důležité je, že při výrobě našich dobrot se zaměřujeme na suroviny získané pouze z ekologického zemědělství, přičemž velkou pozornost věnujeme skutečnosti, že také mají příznivý účinek na naše tělo, a tedy mimo jiné používáme: rýžový sirup, vlákninu s akácií a vlákninu ze slunečnicových semínek.

Za povšimnutí stojí zejména skutečnost, že naše sladkosti neobsahují palmový olej, glukózo-fruktózový sirup a další zvýrazňovače, které nejen nepříznivě ovlivňují naše zdraví, ale také představují velkou hrozbu pro naše životní prostředí.

 

 

Zní to sladce? Cítíme to stejně

Tak co? Dáte si Super Fudgio?

Nějaké nejasnosti? Super Fudgio vám vše vysvětlí.

slowniczek

 

COPYRIGHT © 2017 Me Gusto ALL RIGHTS RESERVED